Otel Deneyiminizi Geliştirin

SKYDOME Otel Deneyiminizi Değiştirin

Otel odasının konforunu dış mekan ile harmanlayan, doğa arzusu, macerası ve sessizliğini arayanlar için tasarlandı. Yüksek malzeme kalitesi ve titiz üretim süreci SKYDOME yapınızı uzun yıllar boyunca kullanım garantisi sunar.

Konaklamanın Yeni Adı

Şaşırtıcı derecede dayanıklı, sağlam, üretimi kolay olan bu çığır açan konsept, uzun ömürlü kaliteli yapılar arayan herkesin sahip olabileceği yapı kitleri ile benzersiz ve unutulmaz anılar yaşayın..

Kolay Kullanım

Yıl boyunca her iklim koşullarında rahatlıkla kullanılabilir ve dayanıklı bir koruma sağlar. Yüksek kaliteli malzeme ve tasarımı ile tüm ortamlarda ve her mevsimde kullanıma uygundur.

Yepyeni bir konsept

SKYDOME ile tatil köyleri, kamp alanları, davetler, organizasyonlar, tanıtımlar, fuarlar, festival alanları için farklılık yaratma adına oldukça etikleyici çözümler sunmaktadır.

Neden SKYDOME ?

Farklı olmak istemiyomusunuz İç mekanınızı kendi zevkinize göre tasarlayın. Sizin için sunulan aksesuar çeşitleri ile konaklamanızı konforlaştırın. 20-400m2 aralıklarında değişen taban alanı, benzersiz iç mekan seçenekleri ve renk seçenekleriyle seçimizi yapın. SKYDOME ize hem otel konforunu hem de unutulmayacak açık hava deneyiminizi yaşamanızı sağlıyor ve garanti ediyor.

Siz de SKYDOME ile farklılık yaratın %100 su geçirmez, su ve ısı yalıtımlı İç mekan astar renkleri, perdeler ve banyo modülleri ile bezsersizliği yaşayın.

Kolay montaj için gerekli tüm aparat, ekipman ve klavuzlar özel kargo kutusu içerisinde teslim edilir. Tam donanımlı bir SKYDOME kurulumu yaklaşık 1 gün sürmektedir. Temel bir seviye SKDOME ise yaklaşık 2-3 saat içerisinde kurulumu yapılmaktadır. “ İç mekanınıza uygun olarak sunacağımız şömine ve baca, kapı ve perde gibi aksesuarlarla yapınızı tamamlayıp, banyo modülü olarak tam boy duş, tuvalet ve aynalık ile banyonuzu kullanışlı hale getirin” HER MEVSİMDE KONFORU YAŞAYIN Su ve ısı yalıtımlı SKYDOME, en soğuk ve en sıcak iklimlerde test edildi onaylandı.

Şiddetli rüzgarlar…Yüksek rakımlar…Deniz Kenarı…Sert kışlar…SKYDOME güçlendirilmiş çelik yapısı ile en şiddetli hava koşullarına kolaylıkla dayanır. ETKİNLİK & PARTİ SKYDOME ile kendi konfor ve konseptinizi oluşturun. Alan genişliği seçenekleriyle etkinlik ve partilerinizi şekillendirin…

KENDİ SERANIZI YARATIN

Kendi Seranızı yaratın. Her mevsimde rahatlıkla bahçenizi, çiçeklerinizi yaşam alanınızı koruyarak keyifli, huzurlu vakit geçirmeniz dileğiyle…

Bizi takip edin:

Hafta içi

  • 09:00-17:00

Copyright © 2023 SiritexCamp. All Rights Reserved.

Add to cart