Kalıplardan ve Sınırlardan Uzaklaşın

GLAMPING Kalıplardan ve Sınırlardan Uzaklaşın
Şaşırtıcı bir deneyim sunan çağdaş, modern tasarım anlayışı ile tüm dünyada giderek artan glamping yaşam ile tanus çadır güvencesi ile siz değerli müşterilerimize farklı modeller sunarak değişen büyüklükteki ürünlerimizle doğayı hissederek yaşamanızı sağlıyor ve aynı zamanda şehrin karmaşa ve gürültüsünden uzaklaştırarak sizlere huzurlu ve keyifli bir yaşam alanı sunuyoruz.
Rahatlayın, hissedin ve doğanın tadını çıkarın Maceracı ve aynı zamanda sessizliği arayanlar için tasarlandı Glamping ürünlerimiz geniş salondan, konforlu yemek alanına, olağanüstü yatak odalarına kadar farklı yapı ve seçenekleri sunar. Kamp alanları, tatil köyleri, otel işletmecilerine konsept farklılıkları yaratmak adına oldukça etkileyici çözümler sunmakta olan glamping ürünlerimiz otel konforuyla unutulmayacak doğa deneyimi yaşamanızı sağlıyor ve garanti ediyoruz.
FOREST GLAMPING Otel Deneyimini Değiştirin
Geçmişin klasik safari çadır tasarımlarına dayanan, ancak akıllıca tasarlanmış, modüler tasarım ve dünya standartlarında yapı ile bugüne kadar gündeme getirildi. Alışıla gelmişlikten uzaklaşın.
FOREST GLAMPING ile kendi konforunuzu, kendi konseptinizi yaratın. Yüksek malzeme kalitesi ile iç ve dış sıcaklık dengesiyle verimli ısı yalıtımı sağlar.
Forest Glamping üç farklı büyüklüktedir, bu nedenle aileler ve daha büyük arkadaş grupları için ideal çözümdür. Çoklu düzen stilleri, herkese uyacak esnek bir konaklama imkanı sunar. Maksimum yaşam deneyimi için birçok kişiselleştirme seçeneği sunar. FOREST GLAMPING için detaylı bilgiye linkten ulaşabilirsiniz.
WOOD GLAMPING
Akıllıca tasarlanmış, modüler tasarım ve dünya standartlarında ki yapı ile bugüne kadar bildiğiniz kamp hayatını daha üst seviyeye WOOD ile taşıyın.
Dayanıklı konstrüksiyon ve brandası ile her türlü hava koşullarına dayanıklı Wood çadırlarımız kamp dünyasında bir kriter oluşturuyor. Dayanıklı iskelet ve yüksek kaliteli membran, alüminyum veya ahşap kaplamalı direkler, harika vakit geçirebileceğiniz geniş bir veranda, konforlu, lüks ve bir o kadar kullanışlı çağdaş tasarım sunan WOOD GLAMPING için detaylı bilgiye linkten ulaşabilirsiniz.
ATLAS GLAMPING
Atlas glamping ürünümüz çok yönlü ve fonksiyonlu bir çadırımızdır. Romantik bir mola veya için ideal konaklama imkanı sunar. Pratik ama konforlu bir yere ihtiyaç duyan yürüyüşçüler kampçılar için mükemmel bir seçimdir. Büyük gruplar için ekstra konaklamaya ihtiyaç duyarsanız Forest veya Wood gibi diğer büyük çadırlarımızı tercih edebilirsiniz.
Atlas Glamping en çok tercih edilen modelimizdir. Geniş halat çevresi olmadığından çadır etrafında rahatlıkla gezinilir. Hafif, dayanıklı ve çevreye duyarlı üretim mantığıyla üretilen Atlas Glamping, unutulmaz bir tatil deneyimi için ihtiyacınız olan her şeyi maksimum yaşam deneyimiyle sunuyor… ATLAS GLAMPING için detaylı bilgiye linkten ulaşabilirsiniz.

Bizi takip edin:

Hafta içi

  • 09:00-17:00

Copyright © 2023 SiritexCamp. All Rights Reserved.

Add to cart